Szczep 62 Mazowieckich Drużyn Harcerskich i Zuchowych
     "Szaniec"
         im. Batalionu Harcerskiego "Zośka"
    Chorągiew Stołeczna ZHP, Hufiec Pruszków

Komendant Szczepu pwd.Lucyna Chodyna

email: lucyna.chodyna@zhp.net.pl
tel. 501689639

Zastępca Komendanta Szczepu hm. Agnieszka Fietkiewicz-Zapalska

email: agnieszka.fietkiewicz-zapalska@zhp.net.pl
tel. 502945628

Zastępca Komendanta Szczepu pwd. Bartosz Miszczuk

email: bartek.miszczuk@zhp.net.pl
tel. 503724399

Zastępca Komendanta Szczepu hm. Barbara Nagraba

email: barbara.nagraba@zhp.net.pl
tel. 601883739

Komendant Kręgu Instruktorów i Starszyzny hm. Krzysztof Żuławnik

email: krzysztof.zulawnik@zhp.net.pl
tel. 503851284

Skarbnik Szczepu dh. Konrad Machrowicz

email: konrad.machrowicz@zhp.net.pll
tel. 793000088

Kwatermistrz Szczepu dh. Robert Żuk

email: robert.zuk@zhp.net.pll
tel. 729275909

Drużynowa 62 MDZ "Sloneczne Dzieci" sam. Wiktoria Brylińska

email: wiktoria.brylinska@zhp.net.pl
tel. 792929989

Drużynowa 62 MDZ "Księżycowe Skrzaty" sam. Izabela Gronek

email: izabela.gronek@zhp.net.pl
tel. 697350465

Drużynowa 62 "Gwiezdne Żółwie" MDZ sam. Wiktoria Złoch

email: wiktoria.zloch@zhp.net.pl
tel. 571498562

Drużynowa 62 MDH "Rudy" sam. Alicja Broma

email: alicja.broma@zhp.net.pl
tel. 884774894

Drużynowa 62 MDH "Alek" pwd. Patrycja Rutkowska

email: rutkowska.patrycja@zhp.net.pl
tel. 791646724

Drużynowa 62 MDH "Anoda" sam. Patrycja Spinek

email: patrycja.spinek@zhp.net.pl
tel. 721123222

Drużynowa 62 MDHS "Krzemień" sam. Joanna Reperowska

email: joanna.reperowska@zhp.net.pl
tel. 600430839

Drużynowa 62 MDHW "Bonawentura" sam. Adrianna Sobolewska

email: adrianna.sobolewska@zhp.net.pl
tel. 516124657

Drużynowa 62 MDHW "Knieja" hm. Agnieszka Fietkiewicz - Zapalska

email: agnieszka.fietkiewicz-zapalska@zhp.net.pl
tel. 502945628

Przewodniczący Kapituły Stopni Wędrowniczych pwd. Adrian Jagieło

email: adrian.jagielo@zhp.net.pl
tel. 514554360

Instruktor szczepu phm. Anna Kosterkiewicz

email: anna.kosterkiewicz@zhp.net.pl
tel.

Instruktor szczepu pwd. Karolina Bytniewska

email: karolina.bytniewska@zhp.net.pl
tel. 795838134

vacat

email: @zhp.net.pl
tel.

vacat

email:
tel.

vacat

email:
tel.

vacat

email:
tel.

vacat

email:
tel.